Program 13DHC

23 - 25 January 2019
Wednesday 23 January
Congrescentrum
00:02 - 00:03
Administratiekosten
00:02 - 00:03
Foyer
08:00 - 09:30
Registration & coffee /tea (Foyer)
Zaal 15
09:30 - 10:30
Abstracts - Lymphoid

Moderators: Dr. J. L. Kluiver, Dr. M. Spaargaren

10:00 - 10:15
Speaker:
M.T. Koning
Zaal 4/5
09:30 - 10:30
Abstracts - Immunology

Moderators: Dr. R.M. Reijmers, Dr. C. Van Elssen

10:00 - 10:15
Speaker:
T. Hofland
Zaal 6/7
09:30 - 10:30
Abstracts - Hematopoiesis / Myeloid

Moderators: Dr. C.M.Woolthuis, Dr. C. Voermans

09:30 - 09:45
Speaker:
L. Smit
Zaal 8/9
09:30 - 10:30
How I treat:

Refractair Multipel Myeloom
Moderator: Prof. dr. G.M.J. Bos

09:30 - 10:30
Speakers:
Dr. A. Broijl,
Dr. E. de Waal
Foyer
10:30 - 11:00
Coffee/Tea (Foyer)
Zaal 15
11:00 - 12:00
Abstracts - Lymphoid

Moderators: Dr. M.G.M. Roemer, Prof. dr. A. B. van Spriel

Zaal 4/5
11:00 - 12:00
Abstracts - Immunology

Moderators: Dr. L. Wieten, Dr. M. Roeven

11:45 - 12:00
Speaker:
N.M. Mahaweni
Zaal 6/7
11:00 - 12:00
Abstracts - Hematopoiesis / Myeloid

Moderators: Prof. dr. J.J. Schuringa, Dr. B. van der Reijden

11:30 - 11:45
Speaker:
S.C. Buisman
Zaal 8/9
11:00 - 12:00
How I treat:

Agressieve Lymfomen
Moderator: Dr. H. Pruijt

11:00 - 12:00
Speakers:
Dr. A. Diepstra,
Dr. J.S.P. Vermaat
Zaal 10 kl
12:15 - 13:00
Meet the expert - Klinisch
12:15 - 13:00
Speakers:
Dr. P.L.A. van Daele,
Dr. P.G.N.J. Mutsaers
Zaal 11
12:15 - 13:00
Meet the expert - Basal
12:15 - 13:00
Speaker:
Drs. P. Molenaar
Zaal 14
12:15 - 13:00
Meet the expert - Basal
12:15 - 13:00
Speakers:
Dr. E. van den Akker,
Dr. M. von Lindern
Zaal 15
12:15 - 13:00
Meet the expert - Clinical
Zaal 2
12:15 - 13:00
Meet the expert - Basal
12:15 - 13:00
Speaker:
Dr. D. v.d. Broek
Zaal 3
12:15 - 13:00
Meet the expert - Klinisch
12:15 - 13:00
Speaker:
Dr. K van Galen
Foyer
13:00 - 14:00
Lunch (Foyer)
Zaal 10 gh
13:01 - 14:00
Science date session-Immunology

(on invitation only, lunch incl.)
Moderatoren: Prof. dr. G. M.J. Bos, Dr. R.M. Reijmers

13:01 - 14:00
Speaker:
M. Verheij
13:01 - 14:00
Speaker:
C. de Koning
Zaal 10 ij
13:01 - 14:00
Science date session - Lymphoid

(on invitation only, lunch incl.)
Moderatoren: Dr. M. Spaargaren, Dr. J. Kluiver

13:01 - 14:00
Speaker:
X. Kahle
13:01 - 14:00
Speaker:
M.T. Koning
Zaal 14
14:00 - 14:45
Meet the expert - Clinical
14:00 - 14:45
Speaker:
Dr. M. Corsten
Zaal 15
14:00 - 15:30
Abstracts - Clinical

Moderator: Dr. M.C. Minnema, Dr. C.E. Rutten

14:00 - 14:15
Speaker:
A. Dinmohamed
14:45 - 15:00
Speaker:
C. Stege
15:15 - 15:30
Speaker:
M.J. Kersten
Zaal 4/5
14:00 - 15:30
Abstracts - Immunology

Moderators: Prof. dr. T. Mutis, Dr. Z. Sebestyen

14:15 - 14:30
Speaker:
T.L.A. Wachsmann
Zaal 6/7
14:00 - 15:30
Abstracts - Hematopoiese / Myeloid

Moderator: Dr. B. Wouters, Dr. J.J.W.M. Janssen

14:00 - 14:15
Speaker:
P.A. Olofsen
Zaal 8/9
14:00 - 15:30
Master Class Beenmerg diagnostiek deel 1
14:00 - 15:30
Speakers:
Dr. P.A. Kuiper,
Dr. W.B.C. Stevens,
Dr. M.J. Wondergem
Zaal 11
14:46 - 15:30
Meet the expert - Clinical
14:46 - 15:30
Speakers:
Dr. P.L.A. van Daele,
Dr. P.G.N.J. Mutsaers
Foyer
15:30 - 16:00
Coffee/Tea (Foyer)
Zaal 11
16:00 - 16:45
Meet the expert - Clinical
16:00 - 16:45
Speaker:
Dr. K van Galen
Zaal 14
16:00 - 17:30
Abstracts - Lymphoid

Moderators: Dr. A. Diepstra, Dr. J.S.P. Vermaat

16:15 - 16:30
Speaker:
M.V.J. Braham
Zaal 15
16:00 - 17:30
Abstracts - Clinical

Moderator: Drs. H. Masquillier, Dr. T. Netelenbos

16:00 - 16:15
Speaker:
J. Driessen
16:45 - 17:00
Speaker:
A. Dinmohamed
Zaal 4/5
16:00 - 17:30
Nieuwe ontwikkelingen bij allogene stamceltransplantaties

Moderator: Dr. E. Meijer

16:00 - 16:30
Speaker:
Prof. dr. J.H.E. Kuball
Zaal 6/7
16:00 - 17:30
Abstracts - Hematopoiesis / Myeloid

Moderators: Prof. dr. I.P. Touw, Dr. E. van den Akker

16:30 - 16:45
Speaker:
H.J.C.M. Wouters
17:15 - 17:30
Speaker:
G. Berger
Zaal 8/9
16:00 - 17:30
Master Class Beenmerg diagnostiek deel 2
16:00 - 17:30
Speakers:
Dr. P.A. Kuiper,
Dr. W.B.C. Stevens,
Dr. M.J. Wondergem
Zaal 11
16:46 - 17:30
Meet the expert - Clinical
16:46 - 17:30
Speaker:
Dr. T. van Meerten
10 d
17:30 - 18:00
Borrel (Foyer)
Foyer
18:00 - 20:00
Diner Buffet (Foyer)
Zaal 11
18:30 - 20:00
JNVvH Diner en JNVvH Algemene Ledenvergadering (Zaal 14)
Athene B/C
20:00 - 21:00
Keynote: Prof. dr. George Lenz: Agressive Lymphomas: How can we translate novel biologic findings into the clinic

Moderator: Dr. M. Spaargaren

Foyer
08:00 - 09:00
Registration & Coffee / tea (Foyer)
Athene B/C
09:00 - 10:30
The Dutch Best of Congresses

Moderators: Prof. dr. H.C. Schouten, Dr. M.H.M.Heemskerk

09:30 - 09:45
Speaker:
P. Sonneveld
10:00 - 10:15
Speaker:
A. Beishuizen
Zaal 6/7
09:00 - 10:30
Abstracts - Lymphoid (session starts at 09:30)

Moderators: Prof. dr. F.J.T. Staal, Dr. V. Peperzak

10:00 - 10:15
Speaker:
S. Elfrink
Zaal 8/9
09:00 - 10:30
Abstracts - Benigne

Moderators: Prof. dr. F. W.G. Leebeek, Dr. E. Nur

09:00 - 09:15
Speaker:
M.W. Blaauwgeers
09:30 - 09:45
Speaker:
A. de Jong
10:00 - 10:15
Speaker:
E. van den Akker
Zaal 15
09:45 - 10:30
Meet the expert - Clinical
09:45 - 10:30
Speaker:
Dr. M. Corsten
Foyer
10:30 - 11:00
Coffee/Tea (Foyer)
Zaal 15
11:00 - 12:30
Abstracts - Clinical

Moderators: Dr. S. Schols, Dr. N. Wlazlo

11:15 - 11:30
Speaker:
J. Saes
Zaal 6/7
11:00 - 12:30
Tips and Tricks nieuwe middelen a.d.h.v. casuïstiek en panel

Moderator: Dr. S. Kersting

11:00 - 11:30
Speaker:
Dr. N.W.C.J. van de Donk
11:30 - 12:00
Speaker:
Dr. B.J. Wouters
12:00 - 12:30
Speaker:
Prof. dr. M.J. Kersten
Athene B/C
12:15 - 12:30
Award Ceremony Steenbergen Stipendium

Moderator: Prof. dr. F.W.G. Leebeek

Foyer
12:30 - 13:30
Lunch (Foyer)
Athene B/C
13:30 - 14:30
Keynote: Prof. dr. Katy Rezvani: Engineering NK cells for the treatment of cancer

Moderator: dr. I. Jedema
Click here for the presentation

Athene B/C
14:30 - 16:00
HOVON Educational - Nieuwe uitdagingen in de behandeling van AML

Moderator: Prof. dr. G. Ossenkoppele

14:30 - 15:00
Speaker:
Prof. dr. H.G.P. Raaijmakers
15:30 - 16:00
Speaker:
Dr. J.J.W.M. Janssen
Zaal 15
14:30 - 16:00
Abstracts - Immunology

Moderators: Dr. M. de Witte, Dr. M.D. Hazenberg

14:30 - 14:45
Speaker:
L.E. van der Wagen
15:30 - 15:45
Speaker:
M.M. Shikhagaie
Zaal 6/7
14:30 - 16:00
Abstracts - Lymphoid

Moderator: Prof. dr. T. Mutis, Dr. J. Meijerink

15:45 - 16:00
Zaal 8/9
14:30 - 16:00
Patient reported outcome

Gezamenlijke sessie: HOVON, NVvH en patientenverenigingen
Moderator sessie: Inge Diepman
Moderator vakinhoudelijk: Peter Huijgens

Panel: Prof. dr. Joost Dekker, Jan Vesseur (vice voorzitter Patientenadviesraad IKNL), Prof. dr. Saskia Teunissen, Prof.dr. S. Zweegman

Foyer
16:00 - 16:30
Coffee/Tea (Foyer)
Athene B/C
16:30 - 17:00
Award Ceremony Swammerdamprijs

Moderator: Prof. dr. N.M.A. Blijlevens

Athene B/C
17:00 - 18:00
Keynote: Prof. dr. Jan Hazelzet: “What means Value in Hematology?”

Moderator: Dr. L. Tick

Foyer
18:00 - 18:30
Borrel (Foyer)
Sydneyzaal
18:30 - 20:30
Diner (Sydneyzaal)
Centre Court
20:30 - 23:59
Social Event in Centre Court
Foyer
08:00 - 09:00
Registratie en koffie /thee (Foyer)
Zaal 4/5
09:00 - 10:30
How I Treat

Moderator: Dr. H. Pruijt

09:00 - 09:45
Speakers:
Dr. A. Broijl,
Dr. E. de Waal
09:45 - 10:30
Speakers:
Dr. A. Diepstra,
Dr. J.S.P. Vermaat
Zaal 6/7
09:00 - 10:30
VHL: nieuwe ontwikkelingen / resultaten op het gebied van laboratorium hematologie

Moderator: Dr. Y. Henskens

09:00 - 09:45
Speakers:
Dr. M. Coppens,
Dr. A.K. Stroobants
09:45 - 10:30
Speakers:
Dr. D. Evers,
Dr. C. Hudig
Zaal 8/9
09:00 - 10:30
Update sikkelcelziekte

Moderators: Dr. S. Schols, Dr. E.J. van Beers

10 d
10:30 - 11:00
Koffie / thee (Foyer)
Zaal 4/5
11:00 - 12:00
T cell maligniteiten

Moderator: Dr. M. van der Klift
Panel: Prof. dr. D. de Jong, Prof. dr. M.J. Kersten, Dr. J.S.P. Vermaat

11:00 - 11:30
Speaker:
Dr. M. Bellido
11:30 - 12:00
Speaker:
Dr. J.S.P. Vermaat
Zaal 6/7
11:00 - 12:00
Stolling

Moderator: Dr. E.A.M. Beckers

11:00 - 11:30
Speaker:
Dr. F.A. Klok
Zaal 8/9
11:00 - 12:00
Infectieproblemen bij hematologische aandoeningen: voorkomen of genezen?

Moderator: Prof. dr. N.M.A. Blijlevens

Foyer
12:00 - 13:00
Lunch (Foyer)
Zaal 6/7
12:01 - 13:00
ALV NVvH met lunch (Zaal 14)
Athene B/C
13:00 - 14:30
HOVON Educational: HODGKIN

Moderatoren: Dr. W.J. Plattel, Dr. M. Hoogendoorn
Panel: Dr. R. Boersma, Dr. B.M.P. Aleman, Dr. S.H. Tonino

13:00 - 13:20
Speaker:
Dr. A. Diepstra
Foyer
14:30 - 15:00
End of congress
×