Program DHC-Virtual

20 - 21 January 2021

 

 

Wednesday 20 January
Virtual room 1
08:25 - 08:30
Opening
Virtual room 2
08:25 - 08:30
Opening
Virtual room 3
08:25 - 08:30
Opening
Virtual room 1
08:30 - 09:30
Clinical Abstracts session 1
Moderator:
Dr. H.J. Boiten
08:54 - 09:06
Speaker:
J.J. Eertink
Virtual room 2
08:30 - 09:30
Abstracts Myeloid session 1
Moderators:
Dr. M. Corsten,
Dr. E.M. de Pater
08:30 - 08:42
Speaker:
I. van Zeventer
09:06 - 09:18
Speaker:
B. van Dooijeweert
Virtual room 3
08:30 - 09:30
Abstracts Lymphoid session I
Moderators:
Dr. F.S. Kleijwegt,
Dr. R. Mous
09:06 - 09:18
Speaker:
M. Berendsen
1. virtual room
09:30 - 10:00
Coffee/tea break
Virtual room 1
10:00 - 11:00
Clinical Abstracts session 2
Moderators:
Dr. D. Evers,
Dr. B. Moens
10:24 - 10:36
Speaker:
L. Bogers
10:36 - 10:48
Speaker:
A. van der Padt Pruijsten
Virtual room 2
10:00 - 11:00
Abstracts Myeloid session 2
Moderators:
Dr. E. van den Akker,
Dr. C.M. Woolthuis
10:00 - 10:12
Speaker:
C. Bachas
10:12 - 10:24
Speaker:
M. Gerritsen
10:36 - 10:48
Speaker:
R. Mulet-Lazaro
Virtual room 3
10:00 - 11:00
Abstracts Immunology session 1
Moderators:
Dr. J. van Elssen,
Dr. M. Themeli
10:00 - 10:12
Speaker:
M.H. Meeuwsen
10:12 - 10:24
Speaker:
C. Verkleij
10:24 - 10:36
Speaker:
J. van der Schans
1. virtual room
11:00 - 11:30
Coffee/tea break
Virtual room 1
11:30 - 12:30
Clinical Abstracts session 3
Moderators:
Dr. P. von dem Borne,
Dr. E.M.P. Cremers
12:06 - 12:18
Speaker:
M. Brink
Virtual room 2
11:30 - 12:30
Abstracts Lymphoid session 2
Moderators:
Dr. J.L. Kluiver,
Drs. H. Masquillier
Virtual room 3
11:30 - 12:30
Abstracts Immunology session 2
Moderators:
Dr. E. Bremer,
Dr. S. van Dorp
11:42 - 11:54
Speaker:
P. van Balen
1. virtual room
12:30 - 13:30
Lunch break
Virtual room 1
13:30 - 14:30
MPN, en dan.......?
Moderators:
Dr. S. Kersting,
Dr. P.A.W. te Boekhorst
13:30 - 13:50
Speakers:
Drs. E.N. Hamulyák,
Dr. M.N. Lauw
13:50 - 14:10
Speaker:
Dr. A.E. Pulles
14:10 - 14:30
Speakers:
Dr. M.W.H. Roeven,
Drs. T. J. Wustman
1. virtual room
14:30 - 15:00
Coffee/tea break
Virtual room 1
15:00 - 16:00
DHC Educational Folliculair Lymfoom
Moderators:
Drs. E. de Jongh,
Dr. W.B.C. Stevens
15:00 - 15:30
Speaker:
Dr. S.H. Tonino
15:30 - 15:45
Speakers:
Dr. H. Boot (MDL arts n.p.),
Dr. M Jak
15:45 - 16:00
Speakers:
Dr. F. Ong,
Dr. C. Siemes
1. virtual room
16:00 - 16:30
Coffee/tea break
Virtual room 1
16:30 - 17:30
Tips & Tricks: Bijwerkingen nieuwe middelen MM
Moderators:
Prof. dr. P. Sonneveld,
Prof. dr. S. Zweegman


Commentaar: Prof. dr. N. van de Donk

16:30 - 16:40
Speaker:
Prof. dr. S. Zweegman
Virtual room 1
08:25 - 08:30
Opening
Virtual room 2
08:25 - 08:30
Opening
Virtual room 3
08:25 - 08:30
Opening
Virtual room 1
08:30 - 09:30
Abstracts Myeloid session 3
Moderators:
Dr. M. Nethe,
Dr. B.A. van der Reijden
08:30 - 08:42
Speaker:
I. Weinhauser
08:54 - 09:06
Speaker:
G. Koutsoumpli
09:06 - 09:18
Speaker:
L. Smeenk
Virtual room 2
08:30 - 09:30
Abstracts Lymphoid session 3
Moderators:
Prof. dr. E. Eldering,
Dr. T. van Meerten
08:54 - 09:06
Speaker:
A. van Spriel
Virtual room 3
08:30 - 09:30
Abstracts Immunology session 3
Moderators:
Dr. R. van Bruggen,
E. Dovern, MSc
1. virtual room
09:30 - 10:00
Coffee/tea break
Virtual room 1
10:00 - 11:00
Abstracts Myeloid session 4
Moderators:
Dr. V. van den Boom,
Dr. C. Voermans
Virtual room 2
10:00 - 11:00
Abstracts Benigne
Moderator:
Prof. dr. R.E.G. Schutgens
10:36 - 10:48
Speaker:
H. van der Staaij
Virtual room 3
10:00 - 11:00
Abstracts Immunology session 4
Moderators:
Dr. S. Klobuch,
M. Plantinga, PhD
1. virtual room
11:00 - 11:30
Coffee/tea break
Virtual room 1
11:30 - 12:30
Clinical Abstracts session 4
Moderators:
Dr. L van Hussen - Daenen,
Dr. L. Nieuwenhuizen
Virtual room 2
11:30 - 12:30
Abstracts Lymphoid session 4
Moderators:
Dr. A. Diepstra,
Dr. J.E.J. Guikema
11:54 - 12:06
Speaker:
K. Cante Barrett
1. virtual room
12:45 - 13:30
Lunch break
Virtual room 1
13:30 - 14:30
Chemotherapie thuis, hoe moeilijk kan het zijn?
13:30 - 13:50
13:50 - 14:10
14:10 - 14:30
1. virtual room
14:45 - 15:00
Coffee/tea break
Virtual room 1
15:00 - 16:00
DHC Educational: Thrombocytentransfusies
Moderator:
Dr. E.A.M. Beckers
15:30 - 16:00
Speaker:
Drs. C.S Ootjers
Virtual room 1
16:00 - 16:15
Uitreiking Steenbergen Stipendium
1. virtual room
16:15 - 16:30
Coffee/tea break
Virtual room 1
16:30 - 17:30
Covid 19: Uitdagingen binnen de hematologie
Moderators:
Prof. dr. K. Meijer,
Dr. E. Nur
16:30 - 17:00
Speaker:
Prof. dr. W.J. Wiersinga
17:00 - 17:30
Speaker:
Dr. K. Winckers
Register
×